چاپ لیبل شیشه ای-بهاران چاپ-chape label shishey

چاپ لیبل شیشه ای

اگر محصولاتی شفاف دارید و برای آن ها به دنبال لیبل یا بر چسب هستید، به شما چاپ لیبل شیشه ای را پیشنهاد می دهیم.

این بر چسب ها یکی از پر مصرف ترین پشت چسب دار ها پس از بر چسب کاغذی به شمار می آیند. اصطلاحا به آن ها ترانسپارنت نیز گفته می شود که به صورت شیت و چاپ ۱ رنگ، ۲ رنگ، ۳ رنگ، ۴ رنگ و ۵ رنگ به همراه رنگ سفید، طلایی و نقره ای به صورت افست و چاپ پی وی سی چاپ می شوند.

در صورتی که محصول شما شفاف است و به دنبال یک بر چسب و لیبل مناسب برای آن هستید، به شما بر چسب های شیشه ای را توصیه می کنیم.

شما می توانید از این بر چسب ها برای محصولات کارخانه ها، شرکت ها و صنایع تولیدی استفاده نمایید.

بر چسب های شیشه ای بهترین روش ممکن برای معرفی محصولاتی هستند که می خواهید بدون تداخل در دیدن داخل محصول، با رنگ های جذاب روی آن را برای مشتری جذاب تر کند.

لیبل های شیشه ای در چه اشکالی چاپ و تولید می شوند؟

بر چسب و  لیبل های شیشه ای معمولا به شکل های مختلف اعم از دایرهف بیضی، مستطیل و مثلث و یا اشکال خاص قابل برش و چاپ هستند.

پس از چاپ برچسب های شیشه ای، می توان آن ها را بر روی کدام محصولات مورد استفاده قرار داد؟

پس از چاپ‌ بر چسب های شیشه ای شما می توانید آن ها را بر روی انواع بطری های شیشه ای و ظروف شفاف، اجسام شفاف که قابلیت دید دو طرفه دارند، شیشه خودرو، بر چسب گارانتی، پلمپ و … مورد استفاده قرار دهید.

تیغ زنی برچسب های شیشه ای به چه صورت است؟

معمولا بر چسب های شیشه ای با قالب و برش خاص صورت می گیرد و می توان آن ها را‌ از ابعاد ۱ سانتی متر تا ۱۰۰ سانتی متر برش زد.

مزایای استفاده از لیبل های شیشه ای

بر چسب های شیشه ای مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت دارند . همین طور از چسبندگی فوق العاده ای برخوردار هستند.

برای چاپ لیبل شیشه ای از چه روکش هایی می توان استفاده کرد؟

شما می توانید برای بر چسب های شیشه ای محصولات خود، از روکش های سلفون و سلفون براق، مات و هم چنین یو وی براق استفاده نمایید.

از دیگر خدماتی که می توانید از بهاران چاپ جهت چاپ بر چسب های شیشه ای استفاده نمایید، طلاکوب، نقره کوب و قالب های خاص می باشد.